Skocz do zawartości


Instrukcje krok po kroku dotyczące wprowadzania zmian we własnym sklepie internetowym w celu poprawy jego działania, dodawania nowych funkcji itp.
Zdjęcie
- - - - -

Automatyzacja sprzedaży i dostęp do nowych produktów

droplo dropshipping automatyzacja integracja synchronizacja sprzedaż

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 adrianlysek

adrianlysek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 October 2021 - 10:29 AM

Dzień dobry, Forumowicze!

 

Po krótce: Droplo to nowa aplikacja B2B, która łączy sprzedawców i dostawców e-commerce, ułatwiając im wzajemny dostęp oraz dając wiele możliwości personalizacji ustawień i automatyzacji sprzedaży. Osoby prowadzące sklep internetowy mogą zyskać w nim bezpośredni dostęp do ponad 600 000 produktów (dostępnych również w dropshippingu), a także korzystać z rozwiązań AI. Najważniejsze funkcjonalności Droplo to: globalne zarządzanie polityką cen i stanów magazynowych, wygodne filtrowanie i grupowanie produktów według wskazanych parametrów, automatyczny eksport wybranych produktów wraz ze wskazanymi danymi do sklepu i jego odpowiedniej kategorii, a także synchronizacja online tych danych i możliwość samodzielnego dodania do aplikacji własnego dostawcy spoza niej.

 

Być może znajdą się tu osoby zainteresowane takim rozwiązaniem - w takim przypadku zapraszam do darmowych testów i poznania możliwości Droplo.

 

W razie pytań zachęcam do kontaktu na al@droplo.com lub zajrzenia na droplo.com - służę pomocą.

 

Pozdrowienia!

Adrian

Zespół Droplo.comTakże otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: droplo, dropshipping, automatyzacja, integracja, synchronizacja, sprzedaż

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników